KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234380
nr 1423 4380
Carsten Hvistendahl
(1901-1972), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 60x74, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:10:26
1/10 16:23:40
100 kr
4/10 19:01:23
Carsten Hvistendahl
Läs mer om Carsten Hvistendahl